Obchodní zástupce s OZP (oblast Moravy) Šlapanice

Lokalita pracoviště: Šlapanice, Jihomoravský
Vloženo před 17 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Naše představa o nejlepším kandidátovi:

- má SŠ vzdělání technického směru
- ví, jak vést jednání s obchodními partnery
- je asertivní a vystupuje přirozeně a přátelsky
- chová se tak, aby byl zákazník spokojený
- umí se sám rozhodnout a vyhovuje mu, když může být za svou práci zodpovědný
- zvládá obchod tak, že výsledky stojí za to
- aktivně řídí (sk. B)
- základy AJ, NJ vítány
- výhodou je OZP

Nabízíme

Navíc můžeme jako benefit přidat ještě:

- stravenky nebo závodní stravování
- 25 dnů dovolené
- zajímavou a samostatnou práci
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- odpovídající mzdové ohodnocení včetně benefitů
- služební vůz, PC, telefon

Náplň práce

Z klasických činností obchodního zástupce bude ten náš:

- pečovat o stávající klienty – rozvážet produkty v rámci prodejní sítě po celé ČR
- zaškolovat prodejce
- zabezpečovat další činností související s uvedením produktu do distribuční sítě klienta
- zajišťovat propagační materiály v obchodních centrech, kde jsou produkty umístěny
- vyhledávat nové obchodní příležitosti
- dbát na plnění obchodních cílů

Brněnská personalistika, spol. s r.o.

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Šamánková