Teamleader skladu Mohelnice - dvousměnný provoz - automotiv Šumperk

Plat: 30000 - 38000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Šumperk, Olomoucký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jako teamleader směny budete pravou rukou a podporou pro směnového mistra, budete řešit veškeré rozmístění skladníků dle dané situace nebo třeba řešit reklamace a další "maléry", které se ve skladu stanou.
- odpočívat budete 25 dní
- v zaměstnance máme důvěru, takže jsme otevřeni jejich nápadům
- kvalitních zaměstnanců si ceníme, takže nabízíme velmi dobré finanční ohodnocení

Nabízíme

- zkušenost s prací ve skladu
- znalost skladového systému - třeba když se pokazí scanner, tak si s tím lehce poradíte
- pokud budete mít zkušenost z automotiv oblasti, tak pro nás budete hrdinou

Náplň práce

- organizace směny pro 15 skladníků
- školení nových zaměstnanců
- řešení reklamací a další operativní problémy

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kamila Teplá   702 029 427