Montážní dělník Hradecká 1092, Valdické Předměstí, Jičín

Plat: 116.95 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Hradecká 1092, Valdické Předměstí, Jičín, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* plnoletost, spolehlivost, pracovitost
* manuální zručnost a dobrý zdravotní stav
* výúční list (obor nerozhoduje)

Nabízíme

* příplatky za odpolední směnu 6,-Kč/hod
* příplatky za noční směnu 20,-Kč/hod
* příplatky za přesčasy o víkendových směnách 50%
* příplatky v nepřetržitém provozu o víkendu 100,-Kč/hod
* individuální prémie 1 500,-Kč (při splnění měsíčního fondu pracovní doby)
* zvýhodněné firemní svozy
* možnost UBYTOVÁNÍ na ubytovně s příspěvkem zaměstnavatele

Náplň práce

Pro našeho významného zákazníka, působícího v oblasti automotive, hledáme vhodné kandidáty na pozici montážního dělníka.

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Procházková