Ředitel nákupu - EMEA (60 - 90.000 Kč) Břeclav

Lokalita pracoviště: Břeclav, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání
* víceleté zkušenosti v oblasti nákupu
* pokročilou znalost anglického jazyka
* manažerské dovednosti včetně maticových organizací
* výborné vyjednávací a komunikační dovednosti

Nabízíme

Máte bohaté zkušenosti z manažerské pozice v oblasti nákupu? Ovládáte výborně anglický jazyk a rádi byste ho ve své práci využívali? Jste komunikačně zdatní a máte reprezentativní vystupování? Chcete být součástí úspěšné společnosti, která má co nabídnout?

Pokud ANO, pak nezmeškejte možnost pracovat pro významnou mezinárodní výrobní společnost a zašlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce ještě dnes!

* 5 týdnů dovolené
* firemní automobil
* pravidelný finanční růst
* flexibilní pracovní dobu
* závodní stravování
* příspěvek na penzijní připojištění
* docházkový bonus

* místo výkonu práce: Břeclav

Náplň práce

* vedení zajetého týmu
* odpovědnost za regionální nákupy
* analýzy vývoje trhu
* provádění a podpora zastřešujících sourcingových / komoditních strategií
* koordinace týmu podřízených pracovníků a reporting
* cestování za dodavateli

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Andrea Bobková