HR administrátor / administrátorka Rychnovsko

Lokalita pracoviště: Rychnovsko, Královéhradecký
Vloženo před 9 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou
• vhodné i pro absolventy nebo maminky po MD
• zkušenosti na administrativní pozici, ideálně ve výrobní společnosti
• uživatelská úroveň práce na PC
• velmi dobrá znalost MS Excel
• analytické schopnosti
• dobrý time management
• proaktivní přístup v řešení problémů
• výhodou znalost anglického jazyka

Nabízíme

• práci na HPP

Místo práce: Rychnovsko

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Platnost inzerátu končí 14. 11. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, který hledá uchazeče / uchazečku na pozici „HR administrátor / administrátorka“.

Náplň práce:
• Administrativní podpora personálního oddělení
• Vedení docházek zaměstnanců
• Vedení spisů zaměstnanců
• Příprava podkladů pro zpracování mezd
• Příprava pracovních smluv, dodatků a veškeré aktivity spojené s tím
• Součinnost při nabírání nových zaměstnanců
• Administrace inzerce pracovních pozic
• Komunikace s uchazeči o zaměstnání
• Evidence zdravotních prohlídek
• Koordinace oficiálních návštěv a firemních akcí

JOBSYSTEM s.r.o.

Sokolovská 106/42
18600 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Personální asistentka