Pracovník nástrojárny Ralsko - Kuřívody

Lokalita pracoviště: Ralsko - Kuřívody, Liberecký
Vloženo před 14 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- vzdělání SOU – nástrojař / obráběč
- praxe na obdobné pozici výhodou
- zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Nabízíme

- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- pro zkušené pracovníky velmi nadstandardní finanční ohodnocení
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- nástupní bonus
- odměny za přivedení nového kolegy a jiné
- skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit

Náplň práce

- demontáž nástrojů a zjištění rozsahu potřebných oprav
- zabezpečení potřebných náhradních dílů
- provádění preventivní údržby nástrojů
- montáž nových nástrojů a odzkoušení nástrojů
- realizace technických změn, rozměrových optimalizací výlisků atd.

KV Final s.r.o.

44
Čtveřín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ludmila Velasová   725 435 914