Strojní technik - specialista (m/ž) Mladá Boleslav

Lokalita pracoviště: Mladá Boleslav, Středočeský
Vloženo před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- VŠ v technickém oboru (energetika nebo podobný obor)
- praxe v oboru
- AJ/NJ na komunikativní úrovni
- znalost AutoCad
- samostatnost

Nabízíme

- zázemí stabilního zaměstnavatele
- finanční ohodnocení dle dosažených zkušeností
- možnost vzdělávacích kurzů a školení
- moderní a technologicky vyspělé prostředí
- bohatý benefitní systém (5 týdnů dovolené, bezúročné půjčky na bydlení, pronájem vozů ŠKODA aj.)

Náplň práce

- zajištění technických a technologických úkolů ve svěřené části strojního zařízení (čerpací technika, rozvody, filtry, chladící stanice či venkovní rozvody)
- vypracovávat plány údržby
- organizovat přejímky nových zařízení a jejich použití
- plánovat preventivní prohlídky technických a energetických zařízení
- koordinovat mimořádné opravy, zajišťovat speciální náhradní díly vč. analýzy poruch zařízení
- kontrola činností externích společností

KM Career s.r.o.

Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Klára Zitová   +420734201083