Administrátor pro Office 365 a Intune Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Čemu se tedy u nás budeš věnovat?
   •  správě systémů v Office 365 a AWS
   •  správě MDM prostřednictvím Intune, správě cloudových služeb
   •  komunikaci s helpdeskem, abychom měli v pořádku IT oddělení
   •  komunikaci s centrálou v zahraničí

Čím u nás zazáříš?
   •  zkušenostmi s Office 365 - umíš sestavit prostředí
   •  komunikativní angličtinou
   •  organizačními schopnostmi, pohodovou komunikací

Co najdeš u nás?
   •  nové prostředí start-upového typu, ale s jistým back-upem
   •  zapálený tým mladých kluků
   •  prostor pro uplatnění vlastních nápadů, jak zefektivnit, zmodernizovat prostředí

Zaujala tě role a tým? Dej mi o sobě vědět a řekneme si více!

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martina Knopová