Security Analytik-s chutí učit se, certifikace od výrobců Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Na co se můžete těšit?
   •  Čeká na vás analýza logů a reporting na základě dat ze SEM/SIEM nástrojů, IPS či aplikačních firewallů
   •  Podílení se na na technických konzultacích, výběru a implementaci vhodného řešení pro nové zákazníky
   •  Podpora, školení a údržba bezpečnostních řešení u našich stávajících zákazníků.
   •  Vyzváváme širší technologický přesah a umožníme vám udělat si certifikace od předních výrobců
   •  Komunikace se zákazníky

Co u vás oceníme?
   •  2+ let zkušeností s bezpečnostní analýzou a znalost SIEM/SEM
   •  Širší přehled v oblasti sítí a bezpečnosti
   •  Certifikace od Fortinet, QRadar, TippingPoint a dalších výrobců - výhodou
   •  Analytický a zodpovědný přístup, ochota vytvářet bezpečnostní reporty, proaktivní chuť se rozvíjet a dále vzdělávat
   •  Angličtina-schopnost přečíst materiály a porozumět školením

A co vám nabízíme?
   •  Rosteme. Hledáme nového kolegu do našeho týmu zkušených síťářů ve stabilní rodinné firmě, která poskytuje komplexní bezpečnostní a síťová řešení
   •  Možnost působit přímo u výrobce a podílet se na projektech pro společnosti napříč trhem
   •  Podpora ve vzdělávání a školení – certifikace u předních výrobců v oboru
   •  6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba
   •  A další „klasické“ benefity- notebook, mobil, sick days, penzijní připojištění, neformální firemní akce, „normální“ kanceláře a mnoho dalšího

klíčová slova: bezpečnostní analytik, IT security, SEM, SIEM, IPS, firewall, správce sítě, Linux, Windows, help desk, bezpečnostní analytik, fortinet, qradar, tippingPoint, IT security, SEM, SIEM, IPS, firewall, security analytik, security analyst, správce sítě, Linux, Windows, help desk, bezpečnostní analytik, IT security, SEM, SIEM, IPS, firewall, správce sítě, Linux, Windows, help desk,

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tomáš Hilgard