Brand manager ve farmacii pro SK- oblast OTC Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Na co se u nás můžete těšit?
   •  Rozjezd zcela nových projektů na slovenském trhu
   •  Zodpovědnost za vlastní portfolio produktů po celý jeho životní cyklus
   •  Stanete se součástí marketingového týmu společnosti
   •  Budete se spolupodílet na plánování marketingových kampaní a jejich koordinaci
   •  Vytváření marketingové strategie pro jednotlivé prodejní kanály
   •  Za P&L marketingové části produktů
   •  Launch nových produktů na slovenském, ale i českém trhu
   •  Kreativní návrhy kampaní a úzká spolupráce se zahraničními kolegy

Co u Vás oceníme?
   •  Min. dvouletou praxi v marketingu (ideálně v oblasti plánování TV kampaní, marketingových kampaní a reklamy) spojenou s farmacií
   •  Rodilou slovenštinu a Výbornou angličtinu
   •  Zájem o farmacii a chuť se v ní rozvíjet
   •  Dobrou znalost českého a slovenského prostředí a schopnost zaujmout koncového uživatele
   •  Vynikající komunikační a prezentační schopnosti
   •  Obchodní myšlení, orientaci na výsledek a vztah k oblasti OTC/Medical devices/doplňkům stravy
   •  Vysokou školu se zaměřením na marketing (Výhodou)
   •  Kreativního ducha

Co nabízíme?
   •  Zázemí silné společnosti s prestižním Brandem
   •  Partnerství s vedením společnosti
   •  Automobil
   •  Možnost být u nastavení kompletně nové strategie
   •  Velmi zajímavé finanční ohodnocení + roční bonus
   •  Mobil, notebook
   •  5 týdnů dovolené

Veškeré pohovory probíhají aktuálně on-line, máte tak stále příležitost získat práci podle svých představ a zároveň si vyzkoušíte, jak probíhá nábor s využitím moderních technologií.

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Červenková   776 418 286