Pokladní/administrativa obchodu (Praha 9 - Čakovice)

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Požadujeme:
•ukončené středoškolské vzdělání
•praxe na obdobné pozici výhodou
•uživatelská znalost práce na PC podmínkou
•pečlivost, spolehlivost
•příjemné vystupování, orientace na zákazníka
•časová flexibilita

Nabízíme

Nabízíme:
•stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
•důkladné zaškolení
•další odborná školení
•moderní pracovní prostředí
•slevové bonusy na zboží
•stravenky v hodnotě 110 Kč
•odpovídající finanční ohodnocení
•týden dovolené navíc nad zákonný rámec

Náplň práce

Náplň práce:
•provádění pokladních transakcí – hotovostní a bezhotovostní platby
•administrativní práce související s provozem kanceláře obchodu, včetně zákaznického servisu
•hmotná zodpovědnost
•komunikace se zákazníky, skladem a finančním oddělením centrály společnosti
•spolupráce s ostatními pracovníky na pobočce

ASKO - NÁBYTEK, spol.s r.o.

Praha 10 - Štěrboholy
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marcela Hlavová