Měrový technik Písek

Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Písek, Jihočeský
Vloženo před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Středoškolské vzdělání v technickém oboru.
Odborná praxe min. 3 roky v oboru měrové techniky.
Rámcová znalost oboru vstřikování a svařování plastů.
Znalosti statistického vyhodnocování výrobních procesů.
Spolehlivá znalost (čtení) technických výkresů a provádění měření v jejich souladu na výrobcích.
Znalost zacházení s měřícími a kontrolními přípravky.
Rámcová znalost standardů a norem v oboru Automotive (IATF, AIAG, VDA, FORMEL-Q, ATE, DIN).
Jazykové znalosti: anglický jazyk – aktivně (B2), německý jazyk – výhodou.

Nabízíme

Práci v příjemném, klidném prostředí malé rodinné firmy.
Hrubou nástupní mzdu 30.000,- - 40.000,- Kč/měsíc dle znalostí a zkušeností.
Měsíční prémie.
Příspěvek na stravování, možnost závodního stravování.
Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění.
5 týdnů dovolené.
Možnost dalšího vzdělávání.
Různé společné akce: vánoční večírek, rodinné dny...

Náplň práce

Správa programové databáze CMM pro sledování rozměrů nakupovaných produktů a sériových produktů na základě výrobní dokumentace, provádění měření.
Realizace rozměrové a funkční kontroly produktů na základě předložené žádanky (vzorky, výrobní dokumentace, normy, …).
Realizace interních auditů produktu (roční rekvalifikace), S2 zkoušek a zkoušek v rámci zkušební místnosti plastů.
Kontrola nové / aktualizované výkresové dokumentace z pohledu realizovatelnosti měření.
Správa měřidel.

Dunross s.r.o.

Praha 3
Česká republika

Kontaktní osoba:
Kateřina Šťastná   770132442