Zámečník Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

-SOU/SŠ - vyučen v oboru (strojírenské zaměření)
-Praxe v údržbě strojního zařízení
-Základní znalosti a zkušenosti z hydrauliky a pneumatiky (orientace ve schématech)
-Svářečské oprávnění (elektr. oblouk nebo plamen)
-Ochota pracovat v nepřetržitém provozu - 12h směny
-Flexibilita
-Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

-Mezinárodní rychle rostoucí společnost, která je lídrem ve svém oboru.
-Prostředí, do něhož můžete značně přispět a které můžete pomoci utvářet
-Příležitosti k rozvoji
-Atraktivní podmínky a příjemné pracovní prostředí.

Náplň práce

-Zajištění bezpečného a bezporuchového provozu výrobních strojů a zařízení
-Inspekce a údržba strojů a zařízení dle plánu údržby
-Včasné odstraňování závad s cílem minimalizace prostojů
-Instalace a přemisťování strojů a zařízení
-Přestavby a úpravy konstrukcí, pohonů, přívodů a rozvodů energií

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Horáková   602 620 927