Dělník do hutní výroby Ostrava - až 30.000Kč

Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Praxe ve výrobní společnosti výhodou
* Fyzickou zdatnost
* Spolehlivost, dochvilnost
* Časovou flexibilitu - práce v nepřetržitém provozu (8 hodinové nebo 12 hodinové směny dle pozice)

Nabízíme

* Průměrná mzda 26 000 Kč dle přidělené pozice - možnost výdělku až 30 000 Kč už v 1. roce
* Příplatky za směnnost do 3 000 Kč/měsíc + příplatky za rizika do 1 500 Kč/měsíc
* Možnost profesního růstu na jiné specializované pozice - odpovídající mzdové ohodnocení
* Dotované stravování
* Dovolená 20 + 5 dní NAVÍC
* Firemní akce
* Zvýhodněné volání
* Dobrá dopravní dostupnost (v průmyslovém areálu)
* Možný přechod do kmenového stavu

Náplň práce

* Mzda dle přidělené pracovní pozice
* Vykládka a nakládka pecních vozů
* Svařování a pálení
* Výroba produktů pro ocelářský a další průmysl

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jiří Kopáček