Business development manager - IT Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro společnost, která je tuzemským i evropským dodavatelem IT služeb obsazujeme pozici Business development manager NetApp.
Pokud máte zkušenosti s obchodem v oblasti IT a alespoň minimální základní znalost virtualizace, LAN a SAN, neváhejte ná zaslat Váš životopis !

Minimálně 2 roky praxe v oblasti IT obchodu

Zájem o IT oblast

Alespoň základní znalost virtualizace, LAN a SAN

Prezentační dovednosti

Pečlivost, odpovědnost, časovou flexibilitu a proaktivní přístup

Alespoň středně pokročilou znalost AJ

Nabízíme

Stravenky

Možnost občasné práce z domova

Sick days

Služební notebook i telefon

Až 10 dnů dovolené navíc dle odpracované doby

Výuku anglického jazyka

Multisport karta

Příjemné pracovní prostředí

Zajímavý bonusový systém

Náplň práce

Rozvoj prodeje a distribuce produktů světového lídra v oblasti data center a cloud a s tím spojených služeb v ČR.

Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí

Příprava a prezentace obchodních nabídek

Vendor a partner management

Vedení obchodních jednání

Produktový management, specifikace produktů a služeb, případové studie, vývoj produktu, cenotvorba

Přímá podpora obchodníků v pre-sales fázi

Komunikace a koordinace s dodavateli/výrobci

Řízení marketingových aktivit a fondů

ManpowerGroup s.r.o.

Ottova 402
Rakovník
Česká republika

Kontaktní osoba:
Anna Vítová