Finanční ředitel/ka Okres Klatovy

Lokalita pracoviště: Okres Klatovy, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* praxe v oblasti řízení financí - finanční ředitel/ka ve výrobní společnosti PODMÍNKOU
* zkušenosti s HR výhodou
* znalost výrobního prostředí mimo automotive odvětví
* VŠ vzdělání ekonomického směru
* zkušenosti s controllingem
* výborná znalost účetních a daňových předpisů
* aktivní znalost AJ (úroveň B1)
* velmi dobré komunikační dovednosti
* výborná znalost MS Office a účetních systémů
* analytické myšlení a týmovost

Nabízíme

* odpovídající mzda od 100 000 Kč
* flexibilní pracovní doba
* 5 týdnů dovolené
* pozice mimo automotive
* služební automobil i k soukromému použití
* možnost využití firemního ubytování
* systém zaměstnaneckých benefitů manažerského charakteru

Náplň práce

* vedení a rozvoj týmu účtárny, plánování, HR
* navržení a implementace strategií v oblasti financí, personalistiky a dalších částí výroby
* vytváření investičních plánů a dohled nad jejich dodržováním
* komunikace s bankami, leasingovými společnostmi a státními institucemi
* zodpovědnost za správnost účetnictví, provedení ročního a pololetního auditu a přípravu daňového přiznání
* tvorba a kontrola mzdové politiky společnosti
* ekonomický a nákladový dohled nad výrobními prostředky
* kalkulace výrobků, tvorba modelů ziskovosti
* komunikace napříč správou a výrobou, úzká spolupráce s generálním ředitelem

Trenkwalder a.s.

Zahradní 282
346 01 Horšovský Týn
Česká republika

Kontaktní osoba:
Barbora Jakešová