IT Procesní manažer/ka pro strojaře s angličtinou Miroslav

Lokalita pracoviště: Miroslav, Jihomoravský
Vloženo před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro mezinárodní společnost, která se zabývá výrobou a obchodem výrobků z oceli, hledáme toho pravého/-ou, který/-á má zápal a nadšení pro procesy v IT i ve výrobě.

Ostatní kandidáty strčíte do kapsy, když máte:

* min. SŠ vzdělání strojírenského zaměření

* jste softwarově důvtipný aplikační specialista

* 3 - 5 let praxe ve výrobní společnosti, jelikož už víte, jak fungují

* zkušenosti s řízením a prováděním projektu

* pochopení pro obchodní kontext a procesy

* přesný a nezávislý způsob práce

* jazykové znalosti: němčina nebo angličtina, a to na komunikativní úrovni, protože budete denně komunikovat s rakouskou centrálou a dodavatelem ERP

* ŘP – B

Výhodou pro Vás je, když máte:

* znalosti BMD či jiných ERP systémů

* schopnosti komunikovat s uživatelem napříč organizací

* nadšení pro obor

* selský rozum a praktický přístup k prioritám

* radost se učit

* know-how v analýze internetového obchodu

Nabízíme

Nabízíme Vám:

* otevřenou a nekonvenční firemní kulturu s krátkými rozhodovacími procesy

* zajímavé prostředí s napojením na Rakousko, Maďarsko a Slovensko

* dynamické možnosti rozvoje

Náplň práce

V nové práci budete:

* v úzké spolupráci s projektovým manažerem při zavádění nového ERP systému - to aby byli spokojeni uživatelé

* nezávislá trvalá podpora ERP systému po implementaci

* interface mezi uživateli a poskytovatelem ERP

* rozhraním pro poskytovatele IT ve všech záležitostech IT

* mapovat procesy a organizace v IT

* podporovat uživatele pomocí řešení MS Office a pomoci jim zlepšit efektivitu

* vyvíjet analytické nástroje a napojení na internetový obchod

Brněnská personalistika, spol. s r.o.

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Šamánková