Op. slévárny - výroba brzd, Ostrava, mzda od 23 800,- Kč

Plat: 22000 - 25000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáte si novou práci ve výrobě? Vyhovuje Vám práce v nepřetržitém provozu? Pak jste ten pravý a "odbrzděte" svou kariéru a pojďte posílit ostravský tým!!! Vše potřebné Vás rádi naučíme, navíc za práci u nás dostanete velmi dobře zaplaceno!

Vaši náplní práce bude obsluha různorodých strojů - pece pro tavení hliníku, licí stroje, zařízení pro finální úpravu odlitků (broušení) a kontrolu kvality (rentgeny).

Co vám nabídneme
• Stabilní zaměstnání na HPP (3. měsíční zkušební doba)
• V prvním měsíci si vyděláte 25 700 - 29 000 Kč
• Nástupní mzda 115,- Kč/hod. + příplatky
• Prémie 9 % každý měsíc
• Nadstandardní příplatky a bonusy
• Rychlý vývoj mzdy a kariérní postup
• Bonus za nepřetržitý provoz 500 - 2 000 Kč
• Příspěvek na dopravu 650 - 2 500 Kč
• Příspěvek na stravování (obědy za 31 - 35 Kč)
• 25 dní dovolené
• Bonus za doporučení kamaráda 6 000,- Kč
• Zaškolení

Co od vás očekáváme
• Praxi ve výrobě
• Pečlivost a samostatnost
• Časovou flexibilitu - práce v nepřetržitém provozu
• Ochota práce přesčas
• Manuální zručnost
• Fyzickou zdatnost

Jak se přihlásit
Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.
Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad s.r.o.

Jungmannova 26
Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
René Naivert