Super nabídka: Seřizovač strojů/ linky (28.000 - 35.000 Kč!) České Budějovice

Plat: 28000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Vloženo před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- min. výuční list (technické zaměření)
- relevantní praxi na obdobné pozici (podmínkou!)
- manuální zručnost, technické smýšlení
- pečlivost, zodpovědnost, výborná pracovní morálka

Nabízíme

- možnost realizace ve stabilní společnosti
- atraktivní mzdové ohodnocení se zaručeným navyšováním (28.000 Kč - 35.000 Kč)
- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování, možnost závodního stravování
- příspěvek na penzijní a životní připojištění
- školení, vzdělávací kurzy

Náplň práce

- pravidelná úprava a údržba zařízení
- zajištění provozu stroje/ linky
- případné zaškolování operátorů (po získaných zkušenostech)

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Karolína Pitoňáková   +420 770 161 496