Finanční controller/ka Hradec Králové

Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte zkušenosti na pozici finančního controllera a rádi by jste se dál rozvíjeli? Pro našeho klienta obsazuji pozici s možností dalšího růstu, kde by jste získávali nové zkušenosti, absolvovali školení a dál se rozvíjeli.
- zodpovědnost za reporting, rozpočet, forecasting
- finanční analýzy

Nabízíme

- ukončené VŠ vzdělání alespoň prvního stupně
- praxe na obdobné pozici
- analytické myšlení
- komunikativní znalost AJ (korporátní jazyk)
- znalost Excelu
- ŘP B

Náplň práce

- 5 týdnů volna na odpočinek
- závodní stravování
- možnost rozvoje (velká nadnárodní společnost)
- cafeteria
- možnost školení, jazykových kurzl

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Olekšáková