Referent/ka zahraničního obchodu Velké Losiny

Inzerát z úřadu práce (19899900753)
Plat: od 23000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Rudé armády, Velké Losiny, Olomoucký
Aktualizováno před 29 dny

Společnost BENCOPO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Referent/ka zahraničního obchodu.

Popis pracovní pozice

Aktivní znalost NJ, nutná znalost programů MS Office. Výhodou znalost fakturace v programu Pohoda a praxe v oboru. Pracovní doba 6:00 - 14:30 hod. Příspěvek na stravování. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Našli jsme podobné nabídky práce

Obchodní zástupce

Požadujeme Příjmeme OZ. Řidičský průkaz skupiny B. Dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatná práce. Nabízíme Do budoucna možnost služebního vozu. Náplň práce Tvorba vlastního regionu. Volná pracovní doba.
Aktualizováno včera

Prostějov

Požadujeme Přijmeme OZ. Řidičský průkaz skupiny B. Dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatná práce. Nabízíme Do budoucna možnost služebního vozu. Náplň práce Tvorba vlastního regionu. Volná pracovní doba.
Aktualizováno před 8 dny

Litovelsko, Uničovsko

Litovel a okolí

Obchodní zástupce pro Šternberk

Požadujeme Staňte se naším obchodním zástupcem PRÁVĚ TEĎ! U nás nebudete začínat na „zelené louce“, ale dostanete své portfolio zákazníků, o které se budete starat a nadále jej rozšiřovat. Více informací na www.vydelejtesivic.cz Podstatou...
Aktualizováno dnes

Dělník s vlastní dopravou do místa pracoviště - ranní směna

Požadujeme - fyzická zdatnost (jedná se o manuální práci, manipulaci s břemeny, proto je nezbytné mít dobrou fyzičku) - chuť do práce - čistý trestní rejstřík - spolehlivost a samostatnost by Vám také měly být vlastní - dále uvítáme zájem o...

Manipulant ve skladu, mzda až 26.000Kč,13. a 14. plat

Požadujeme Práce ve 12-ti a 8-mi hodinovém harmonogramu Dobrá fyzická zdatnost Platný průkaz na VZV výhodou nikoliv podmínkou Spolehlivost Zodpovědnost Nabízíme Smlouva na HPP Mzda 22.000 Kč-26.000 Kč Zvýšený nárok na dovolenou – 5...
Aktualizováno před 5 dny

Mohelnice
22000 - 26000 Kč za měsíc

BENCOPO s.r.o.

Kontaktní osoba:
Tomáš Potěšil   777852355