Stavební mistr HSV Hradec Králové

Plat: 25.000,- až 35.000,- Kč
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zajímavá pracovní nabídka na pozici - Stavební mistr HSV!
Požadavky:
- Vhodné i pro absolventy bez praxe,
- praxe ve stavebnictví/zkušenost z obdobné pozice výhodou,
- dobré organizační a komunikační schopnosti,
- spolehlivost,
- vysoké pracovní nasazení,
- časová flexibilita,
- operativní jednání a rozhodování.

Nabízíme

Nabídka:
 - Práce v dobrém kolektivu,
- dlouhodobou pracovní perspektivu ve stabilní české společnosti,
- příležitosti k dalšímu osobnímu odbornému růstu,
- smlouva na dobu neurčitou,
- práce na plný úvazek,
- služební automobil,
- mobilní telefon,
- notebook,
- příspěvek na stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- školení a firemní akce,
- pravidelné bonusy za dobře odvedenou práci.

Náplň práce

Náplň práce:
 - Aktivní vedení pracovního týmu,
- koordinace a kontrola kvality práce subdodavatelů na stavbě,
- materiálové a technické zásobování stavby,
- odpovědnost za dodržování BOZP na stavbě,
- příprava mzdových podkladů.

PROFI-MEN, s.r.o.

500 03 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimír Pozdníček   495 512 582, 608 114 770