ABAP developer Frýdek-Místek

Lokalita pracoviště: Frýdek-Místek, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* zkušenosti s programováním v jazyce ABAP
* znalost SCM modulů výhodou (MM, PP)
* analytické a komunikační schopnosti

Nabízíme

Benefity:
* 13., 14., 15. mzda
* 5 týdnů dovolené
* flexibilní pracovní doba
* příspěvek na stravování
* příspěvek na pezijní a životní pojištění
* jazykové vzdělávání na pracovišti
* příspěvek na sportovní a rehabilitační služby
* práci s nejmodernějšími technologiemi
* další benefity

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Náplň práce

Máte zkušenosti s vývojem v jazyce ABAP, hledáte novou výzvu a chcete pracovat v úspěšné a stabilní mezinárodní společnosti? Pokud se zároveň domluvíte anglicky, neváhejte a ozvěte se.

Náplň práce:

* konzultace, návrh a podpora na základě business požadavků
* analýza a řešení problémů
* spolupráce s týmem při testování funkcionalit
* příprava dokumentace
* údržba, implementace změn v systému na základě standardů
* podpora a školení klíčových uživatelů

Grafton Recruitment s.r.o.

Dobrovského 74
Vysoké Mýto
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227