Servisní technk s AJ Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ obor elektrotechnika, strojírenství
* zkušenost v oblasti strojních zařízení
* komunikativní znalost AJ
* řidičský průkaz skupiny: B (aktivní řidič)
* samostatnost, pečlivost, ochotu dále se učit

Nabízíme

Máte zkušenosti z oblasti strojních zařízení? Jste technicky zdatný a rád cestujete? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni?
Pak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!

Společnost působící v oblasti prodeje výrobních strojů s dlouholetou tradicí na trhu hledá nového pracovníka na pozici:

SERVISNÍ TECHNK S AJ

* zajímavé finanční ohodnocení
* mobilní telefon, notebook, služební automobil
* home office
* zázemí stabilní a úspěšné společnosti
* zaškolení
* nástup možný IHNED

Náplň práce

* servisní a údržbová činnost v oblasti ohraňovacích lisů, tabulových nůžek a ohýbacích center
* poradenství zákazníkům
* oblast: Západočeský a Severočeský kraj, částečně Jihočeský a Středočeský kraj

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Andrea Bobková