Jste plánovačem výroby ALE chce BÝT VÍC? Plzně

Lokalita pracoviště: Plzně, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* odpovídající praxi v oblasti plánování ve výrobní společnosti
* pokud máte zkušenost s vedoucí pozicí - určitě to oceníme
* zkušenosti s automotive prostředí VELKOU VÝHODOU
* schopnost řízení projektů
* znalost ERP systému (SAP a podobné)

Nabízíme

Máte dlouholetou praxi s materiálovým a kapacitním plánováním výroby a chcete se posunout? Myslíte si, že je čas na další krok a přijetí výzvy stát se šéfem?

Chyťte svoji šanci a zašlete mi životopis!

* odpovídající finanční ohodnocení
* příležitost udělat další krok v kariéře
* možnost realizace vlastních nápadů pro zefektivnění výroby
* uhradíme Vám náklady na dojíždění
* a spousty dalšího :)

*místo výkonu práce: cca 15-20 minut od Plzně

Náplň práce

* vedení plánovačů výroby
* plánování materiálových zásob
* odpovědnost za sestavení plánů výrobní kapacity
* zlepšování stávajících logistických procesů z hlediska plánování
* práce s ERP systémem

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Monika Petrušková