Administrativní pracovník/pracovnice v prodejně – Praha – Háje

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů a kancelářské techniky hledáme vhodného kandidáta na pozic Administrativní pracovník/pracovnice v prodejně – PRAHA – Háje.

Pracovní náplň
• Administrativní podpora prodejny
• Zpracování pojištění a úvěrů
• Péče o naše zákazníky
• Aktivní podpora prodeje
• Vyřizování reklamací

Požadujeme
• SŠ vzdělání s maturitou – PODMÍNKOU
• Obchodního ducha
• Znalost práce na PC
• Komunikační dovednosti
• Zájem o spotřební elektroniku

Nabízíme
• Stabilní zázemí velké a úspěšné české společnosti
• Možnost kariérního růstu
• Motivující platové ohodnocení
• Výdělek v závislosti na vlastních schopnostech
• Firemní benefity
• Pohodový a přátelský pracovní kolektiv
• Lokalita pracoviště PRAHA Háje

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Barbora Strejčková   602 234 660