Operátor svařování - nástup ihned - 35-40tis nástupní mzda Kopřivnice

Plat: 35000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kopřivnice, Moravskoslezský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SOU, vyučen + 2 roky praxe ve výrobě jako svářeč
- Platná norma EN 135
- Manuální zručnost, důraz na detail
- Základní orientaci v normách a výkresové dokumentaci
- Znalost práce na PC
- Profesionální přístup a ochota učit se novému
- Dobrý zdravotní stav
- Životopis

Nabízíme

- Náborový příspěvek 5.000Kč* vyplacen při splnění pracovního fondu
- Hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání
- Mzda 31.100,-Kč hrubého/měsíc + 3.200,-Kč diety
- Zajištěné ubytování, příspěvek na ubytování
- Nepřetržitý provoz
- Jednou za měsíc proplacená cesta do místa bydliště a zpět do práce v rámci České republiky
- Možnost týdenních záloh
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Dlouhodobé uplatnění v prosperující společnosti
- Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci
- Seberealizaci a další kvalifikační rozvoj

Náplň práce

Pro našeho významného klienta,předního výrobce lisovacího nářadí, kovových výlisků a svářenců převážně pro automob.průmysl, lesní a zemědělskou techniku přijmeme pracovníky na pozici : Operátor bodového svařování s nástupem ihned

Náplň práce :
- Tepelné dělení kovů na laserovém stroji fiber trumpf
- Kontrola odvedené práce
- Odvádění výroby v PC
- Svařovací práce

Personal fabric - agentura práce a.s.

Ostrava Přívoz, 702 00
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Mecová   +420 724 065 854