Mechanik, seřizovač Dobrovice

Lokalita pracoviště: Dobrovice, Středočeský
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici Mechanik/seřizovač.

Požadujeme:

* Ukončené ÚSO technického zaměření

* Praxe a zkušenosti z výkonu obdobné pozice nejen v automobilovém průmyslu

* Znalost práce na PC (min. uživatelská úroveň)

* Schopnosti komunikační, organizační, samostatnost, flexibilitu a pracovat v týmu

* Zodpovědný přístup k práci

* Akceptace směnného režimu

* Technická odbornost

* Znalost a schopnost ovládání robotů KUKA/ABB výhodou

Nabízíme

* Stabilní zaměstnání v rozvíjející se firmě

* 5 týdnů dovolené

* Nástupní bonus ve výši 25 000,- Kč

* Bonus za doporučení nového zaměstnance až 10 000,- Kč

* Každý měsíc kredit ve výši 200,- Kč na občerstvení (bagety, káva…)

* Program Benefit Plus do výše až 30 000 Kč (cestování, kultura, sport, wellness, zdraví, mateřské školky...)

* Příspěvek na životní a důchodové pojištění ve výši 300,- Kč měsíčně

* Zvýhodněné mobilní tarify pro rodinné příslušníky zaměstnanců

* Příspěvek na školní pomůcky pro rodiče prvňáčků v hodnotě 500 Kč

* Stravenky ve výši 90,- Kč

* Svoz z Mladé Boleslavi, který je plně hrazen firmou

* Firemní akce na sport, kulturu a volný čas

* Zvyšování kvalifikace a možnost kariérního růstu

Náplň práce

* Specializace seřizování svařovacích/lisovacích přípravků

* Analýza a následné odstraňování vzniklé funkční závady strojních zařízení

* Spolupráce v rámci realizačních týmů

* Podíl na instalaci a zprovoznění nových zařízení

* Spolupráce s mistry, seřizovači, strojní a elektroúdržbou

* Spoluzodpovědnost za rytmický a bezproblémový chod výrobních strojů a linek

* Provádění údržby elektrických zařízení na jednotlivých pracovištích

CRI ameba.eu, s.r.o.

Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Uchytilová   +420 601 166 171