Řidič VZV - Rudná u Prahy

Plat: 30000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Rudná, Středočeský
Aktualizováno před 6 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta - poskytovatele logistických služeb s celosvětovou působností - hledáme kandidáta na pozici Řidič VZV.

Náplň práce
• Přijímání, skladování a kontrola zboží
• Odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek
• Používání čtečky a manipulačních prostředků (VZV)
• Zajištění související dokumentace a evidence
• Práce ve dvousměnném provozu

Požadavky
• Praxe ve skladu a zkušenost s řízením VZV výhodou
• Ochota, zodpovědnost a spolehlivost
• Časová flexibilita
• Čistý trestní rejstřík

Nabízíme
• Mzdu 30.000 Kč + příplatky za přesčasy
• benefity: 5 týdnů dovolené, 13. plat, stravenky
• Práci na HPP
• Možnost bezplatného získání/obnovení průkazu na VZV po celou dobu zaměstnání
• Lokalita pracoviště – Rudná u Prahy (Praha – západ)

V případě zájmu mi zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojím a budu Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Dagmar Palinková   727 931 009