Obsluha etiketovacího stroje -1 směna (6.30 - 14:30) / 20.500Kč! České Budějovice (okres České Budějovice)

Plat: 20500 - 22000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: České Budějovice (okres České Budějovice), Jihočeský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

zkušenosti z výroby a obsluhy strojů velkou výhodou
dobrý zdravotní stav - fyzická náročnost
potravinářský průkaz
spolehlivost, dobrá pracovní morálka

Nabízíme

práci v Českých Budějovicích
pracovní dobu: 6.30 - 14.30 (s možností občasných přesčasů)
základní mzdu 20.440 Kč/ měsíčně + prémie
5 týdnů dovolené
závodní stravování

Náplň práce

kompletní obsluha stroje, který lepí etikety na lahve
následná kontrola, zda jsou etikety správně vytištěné a správně přilepené na lahvích

Manuvia a.s. organizační složka

720 00, Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Karolína Pitoňáková   +420 770 161 496