Programátor/ka - analytik delphi/SQL okres Náchod

Plat: 40 000 - 50 000Kč
Lokalita pracoviště: okres Náchod, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme programátora - analytika a vývojáře pro úpravy ERP v prostředí DELPHI a SQL.
Požadavky:
- nutné SŠ vzdělání
- schopnost samostatné práce
- znalost DELPHI a T-SQL
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Nabízíme:
- práce na hlavní pracovní poměr,
- pružná pracovní doby, možnost home office,
- motivační ohodnocení,
- stravenky, důchodové nebo životní pojištění,
- příspěvek na dovolenou,
- příjemné pracovní prostředí,
- 5 týdnů dovolené,
- přátelský kolektiv.

Náplň práce

Náplň práce:
- vývoj a programování úprav do systému ERP pro výrobní průmyslové firmy a společnosti,
- provádění analýzy a upřesnění zadání se zákazníkem,
- samostatná i týmová práce.

PROFI-MEN, s.r.o.

500 03 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimír Pozdníček   495 512 582