Skladník/ skladnice příjmu Kosmonosy

Lokalita pracoviště: Kosmonosy, Středočeský
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

zkušenosti na stejné pozici ve výrobní nebo logistické společnosti
schopnost učit se novým věcem, odolnost vůči stresu
organizační a komunikační schopnosti
schopnost systematicky pracovat, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a zručnost

Nabízíme

dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti
přátelský kolektiv, kde se nebudeš bát na cokoliv zeptat
prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu
motivující mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, kvartální odměny a mnohem více, pokud u nás zůstaneš déle
práce v třísměnném provozu v Kosmonosech

Náplň práce

zajištění vykládky LKW
správné označení příjmového materiálu
vizuální kontrola
zadávání dat do PC

Filipa PLUS k.s.

50781 Lázně Bělohrad
Česká republika

Kontaktní osoba:
Aneta Folprechtová   702 119 254