Operátor výroby Plzeň

Plat: 24000 - 28000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• manuální zručnost
• ochotu pracovat ve 3 - směnném provozu (po.-pá./ 8 hod.)

Nabízíme

• stabilní zaměstnání na HPP
• 105 - 120 Kč/hod. v čistém + příplatky
• docházkový bonus 1.000 Kč

* náborový příspěvek 6.000 Kč

* bonus za doporučení zaměstnance 3.000 Kč
• kvalitativní a motivační měsíční bonusy
• příspěvky na vlastní bydlení (po zk. době)
• příspěvky na dopravu
• stravenky 80 Kč/ den
• možnost ubytování (pěšky 4 min. od pracoviště)
• možnost týdenních záloh
• možnost přesčasů

Nástup možný ihned!

V případě zájmu nás kontaktuj na tel. číslo: +420 601 187 461 nebo odpověz na inzerát a my se ti ozveme!

Náplň práce

Hledáš nenáročnou práci, zajímavé finanční ohodnocení a řadu dalších zaměstnaneckých benefitů?

Tak přijď podpořit náš tým!

Tvou náplní práce bude:
• výroba plastových komponentů pro všechny průmyslová odvětí
• kompletace, kontrola, balení
• lepení štítků, vylepování flísových pásů

DU-MI CZ s.r.o.

293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Michaela Gombitová   601 187 461