Obchodní zástupce s úsměvem – stavebnictví Praha

Plat: 40000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Být obchodníkem srdcem – se stavební minulostí
- Praxe ve stavebním trhu, střechy, nebo stavebniny nutná
- Znalost stavebního trhu
- Aktivní řidič

Nabízíme

- Velice zajímavé odměny, které ti žádný zaměstnavatel nedá
- Bonusy
- Stravenky 100/den
- 25 dní dovolené
- Služební automobil k soukromým účelům
- Penzijní připojištění
- Stabilní společnost, HPP na dobu neurčitou
- ¾ a ½ odměna dvoj násobku tvého platu
- Zaručíme ti, že tvoje mzda bude v nárůstu než doposud a tvoje změna bude ta nejlepší volba

Náplň práce

- Aktivní komunikace se stávajícím zákazníkem a to všechno s úsměvem
- Akvizice- je přece další plus k tvým odměnám
- S týmem plnit cíle
- Komunikace s referentem – nabídky, objednávky, logistika – zákazník

MSG - BK

Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jana Krejčová   606664207