Směnový mistr/ová – lisovna plastů Lanškroun

Lokalita pracoviště: Lanškroun, Pardubický
Aktualizováno před 22 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ/SOU vzdělání technického směru
min. 2 – letá praxe na obdobné pozici podmínkou
výhodou znalost plastikářské výroby
zkušenosti s řízením pracovního kolektivu (cca 20 – 30 zaměstnanců)
uživatelská znalost MS Office
ochota praktického zaučení ve výrobních procesech
komunikační, organizační schopnosti, samostatnost, schopnost rozhodování a analytické myšlení

Nabízíme

Náplň práce

Řídí přidělenou směnu provozu, s podporou předních dělnic. Operativně zajišťuje dostatečný počet personálu pro plnění plánu výroby. Zajištuje plnění plánu výroby své směny, v předepsaných množstvích a termínech. Zajišťuje pracovní a technologickou kázeň podřízených pracovníků, dělbu práce a plnění přidělených úkolů. Řídí seřizovače své směny. Kooperuje s ostatními směnami, dle přímého řízení vedoucího provozu.

FOREZ s.r.o.

2
561 22 Ostrov
Česká republika

Kontaktní osoba:
Mgr. Leona Matějíčková