Technik, 23 000 Kč, 13.plat, ranní směny, stravenky 120 Kč Ostrava

Plat: 19500 - 23000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- výhodou SŠ vzdělání s elektrotechnickým nebo IT zaměřením (pozice je
vhodná i pro absolventy bez praxe)
- výborná znalost HW, SW
- manuální zručnost + schopnost rozvíjení a zdokonalování znalostí
- zkušenost se skládáním, opravováním PC výhodou
- dobrý zrak, preciznost, smysl pro detail
- samostatný úsudek a schopnost týmové práce

Nabízíme

- 19 500 Kč/měsíc + příplatky dle ZP
- stravenky 120 Kč
- příspěvek na čištění oděvu 50 Kč
- 13. plat
- iniciativní a motivační bonusy
- jednosměnný provoz (ranní)
- multisport karta

Náplň práce

Chceš se podílet na výrobě a procesech v elektrotechnickém průmyslu? Tak neváhej a kontaktuj nás ještě dnes.

Náplň Tvé práce bude spočívat v:
- záručním a pozáručním servisu Asus produktů
- analýze opravovaného produktu
- detekci a opravě závady pomoci nového komponentu
- testování funkčnosti produktu po provedení opravy
- záznamu o provedených opravách do interního systému (práce s PC)

Místo pracoviště : Hrušovská 20, Moravská Ostrava - Přívoz

O.K. AUTOMOT, s.r.o.

586 01 Jihlava
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Michaela Peloušková   +420774507002