Seřizovač, údržbář výrobních zařízení a linek pro transfúzní set Hořátev

Lokalita pracoviště: Hořátev, Středočeský
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme nového kolegu na pozici: SEŘIZOVAČ-ÚDRŽBÁŘ správa a údržba výrobních zařízení a linek pro transfúzní sety.
Místo výkonu práce: Hořátev

Požadavky:

* SOU/SŠ/Výuční list, elektrotechnické/technické vzdělání

* základy práce na PC

* manuální zručnost

* ochota se dále vzdělávat, zodpovědnost

* ochota pracovat na 3 směnný provoz

* orientace v dokumentaci

* technické myšlení

Nabízíme

Nabízíme:

* SMLUVNÍ ZARUČENÁ MZDA

* 25 DNŮ DOVOLENÉ k základnímu úvazku 37,5 h

* NOČNÍ PŘÍPLATEK – 10 % min však 50 Kč / hod

* PŘÍPLATEK SO+NE – 10%min však 25 Kč / hod

* PŘÍPLATEK ZA 100% DOCHÁZKU – 1000.- Kč

* 13 PLAT – V 100% ZÁKLADNÍ MZDY

* PŘESČASY PROPLÁCENY 25% ČI NÁHRADNÍ VOLNO

* PŘÍSPĚVĚK NA ŽIVOTNÍ A PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ

* ZÁVODNÍ STRAVOVÁNÍ ZA 34 KČ – výběr z 5 jídel

* SALÁTOVÝ BAR ZDARMA

* ZÁVODNÍ KANTÝNA

* ZDARMA KAŽDÝ DEN JEDNA KÁVA Z AUTOMATU

* ZDARMA OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE

* ZDARMA PODZIMNÍ VITAMÍNY PRO ZAMĚSTNACE

* VOLNÉ VSTUPENKY DO DIVADLA V NYMBURCE

* MOBILNÍ TELEFONNÍ TARIF PRO CELOU VAŠI RODINU JIŽ OD 99 KČ

* ZDARMA POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI ZAMĚSTNANCE

* DÁRKY NA VELIKONOCE, MDŽ, VÁNOCE …

* PARKOVÁNÍ V AREÁLU SPOLEČNOSTI

* FIREMNÍ AKCE – PLESY, ZÁBAVNÁ ODPOLEDNE, DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ…

Náplň práce

* kontrola chodu výrobních linek a zařízení

* seřizování, diagnostika, opravy a řešení chyb výrobních zařízení

* práce s roboty na automatických linkách

* práce s kamerovými systémy

CRI ameba.eu, s.r.o.

Praha 10
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eva Uchytilová   +420 601 166 171