Výroba spojkových hadic, Ostrava, vysoká mzda až 29 000,- Kč

Plat: 24000 - 29000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáte stálou práci v úspěšné firmě s budoucností? Požadujete finanční jistotu? Jste precizní a zaměření na pracovní výkon? Máte zkušenosti z automobilového průmyslu? Pokud ano, hledáme právě Vás! Výroba hadic v automotive - jedná se převážně o náročnou práci, vyžadující zodpovědnost a pečlivost. Mzda až 29 000,- Kč.

Co bude Vaší náplní práce?
- MUŽI: výroba hadic do aut, nasazování syrových hadic na trny na stojanu, následné pečení v peci a chlazení v chladícím boxu
- ŽENY: výstupní kontrola hadic + balení
- jedná se o výrobu ve 3 směnném provozu - víkendy volné

Co vám nabídneme?
- mzdové ohodnocení cca 22.000 - 29.000 Kč (hrubého)
- příspěvek na dopravu
- stravenky 80 Kč/den (= cca 1.800 Kč ve stravenkách) - ihned
- každoroční rostoucí věrnostní bonus (1.rok=2.000 Kč, 2.rok=3.000 Kč apod.)
- náborový bonus 7.000 Kč
- pracovní oděvy
- podpora při zaučování – kouč

Co od vás očekáváme?
- min. sou vzdělání
- výborný zdravotní stav
- plnoletost
- ochota pracovat ve 3. směnném provozu
- zkušenost z automobilové výroby - výhodou
- fyzická zdatnost - výhodou
- zodpovědnost, spolehlivost, preciznost - samozřejmost
- výborná pracovní morálka – samozřejmost

Jak se přihlásit?
Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu. Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat. Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
René Naivert