Operátor/ka finální kontroly, Ostrava, mzda od 21.500 Kč

Plat: 21000 - 23000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáte v této době novou stabilní práci bez dlouhých směn? Právě teď rozšiřujeme naše týmy na oddělení finální kontroly a montáže. Nejedná se pásovou výrobu, práce probíhá z velké části ve stoje a v sedě a směny jsou na 7,5h denně. Pozice není fyzicky náročná, vyžaduje ale manuální zručnost, vysokou míru pečlivosti, preciznosti a dobrý zrak.

Co bude náplní vaší práce?
• kontrola hotových výrobků (zda-li vypadají, jak vypadat mají)
• dokončovací montážní práce (doplnění šroubků, kompletace hotových dílů)
• balení hotových výrobků
• tisk etiket, jednoduché vyplňování průvodních listů, záznamů o zjištěných závadách apod.

Co vám nabídneme?
• nástupní mzdu až 21.500:
• skládá se ze základní mzdy 18.000 Kč + měsíčních bonusů až 3.500 Kč
• navýšení mzdy po zapracování
• nadstandardní příplatky za práci přesčas
• náborový bonus 15 000,- Kč
• 25 dní dovolené

Co od vás očekáváme?
• ochotu pracovat ve 3 směnném provozu - 7,5h směny (ranní, odpolední, noční - střídají se po týdnu)
• zodpovědnost
• manuální zručnost
• pečlivost
• nástup možný ihned nebo dle domluvy

Jak se přihlásit?
Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.
Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
René Naivert