Obchodní a technický zástupce pro Prahu (Z21420) Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Náplň práce

Obchodní a technický zástupce pro Prahu

Co vás čeká:
Hledáme obchodně technického zástupce pro prodej a poradenství při prodeji vlastních výrobků naší společnosti quick-mix k.s. - suchých maltových směsí a stavební chemie, a to pro region Praha a blízké okolí. Dostanete kmen našich zákazníků především z řad stavebnin a stavebních marketů, o které se budete starat formou konzultací, informací k novým výrobkům a snahou nabídnout další výrobky, v případě marketů budete vykonávat podpůrný servis. Rovněž bude Vaším úkolem naše výrobky nabízet dalším stavebninám a stavbám, informovat stavební firmy a dělat všem poradenský a někdy i dopravní servis (v případě malé objednávky zboží můžete zavést občasně i služebním osobním autem), vyřizovat případné reklamace apod.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
Musíte mít obchodního ducha, znalost v oboru, kladný vztah k stavebnictví, ŘP sk.B a chuť denně jezdit a komunikovat, čistý trestní rejstřík, základní ovládání PC, bydliště v Praze nebo v dojezdové vzdálenosti do 40 km.

Výhodou bude, pokud budete umět:
Výhodou je zkušenost s prací v obchodě, zvláště z oblasti stavebních materiálů.

Co vám můžeme nabídnout:
Plat 30-46 tis. Kč měsíčně hrubého v závislosti na prodejích, roční bonus, pracovní smlouvu, automobil Toyota Auris i k soukromému užívání, mobil, notebook, přívěs k OA, dovolená navíc,...

Barlett & Cenbright s.r.o.

162 00 Praha 6 - Veleslavín
Česká republika

Kontaktní osoba:
Filip Pešek