Projektant/ka výrobních zařízení Chomutov

Lokalita pracoviště: Chomutov, Ústecký
Aktualizováno před 20 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ či VŠ vzdělání technického zaměření
- zkušenost s průmyslovými výrobními zařízeními
- komunikativní znalost Aj nebo Nj
- řidičský průkaz sk.B
- nadšení, proaktivní přístup, pokročilé organizační schopnosti, komunikativnost, ochota cestovat

Nabízíme

- zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí renomované mezinárodní společnosti se zaměřením na velmi prestižní produkt
- atraktivní platové ohodnocení, rozsáhlý systém benefitů (13. a 14. plat, dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu,...)
- 5 týdnů dovolené
- možnost dalšího rozvoje, vzdělávání a profesního růstu

Náplň práce

- spolupráce na koncepcích a tvorbě systémů, specifikace parametrů a technických požadavků na výrobce, úzká spolupráce s výrobci zařízení (automatizace)
- koordinace dodavatelů a řízení projektů od prvotních myšlenek až k úspěšnému uvedení zařízení do provozu
- tvorba technické dokumentace, optimalizace procesů, organizace provádění servisních zásahů

HR Direct s.r.o.

293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Semeráková   725 033 442