Skladník Vyškov! Nástup ihned!

Plat: 130 - 150 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Vyškov, Jihomoravský
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SOU nebo SŠ vzdělání

* znalost práce na PC na uživatelské úrovni

* výhodou je zkušenost s prací ve skladu

* výhodou je praxe a řidičské oprávnění na VZV

* proaktivní přístup, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

* zajímavou práci v perspektivní, rostoucí společnosti s mezinárodním zázemím

* práci na plný úvazek - směnný provoz, režim ranní, noční, odpolední

* stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

* nástup možný ihned

Náplň práce

* příjem materiálu fyzicky i administrativně v informačním systému

* kontrola dokladů a materiálu

* naskladňování materiálu do určených pozic

* vytváření dokladů – dodací listy apod.

* výdej a vyskladňování materiálu dle požadavku výroby

* zadávání informací do evidence skladového systému

* účast na pravidelných inventurách

Rompa CZ s. r. o.

Cukrovarská 494
Vyškov
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Prýglová