Účetní Hradec Králové

Plat: 30000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru; zkušenost na obdobné pozici min. 1 rok, znalost českých účetních a daňových předpisů

* znalost AJ

* uživatelská znalost MS Office, znalost SAP výhodou

* samostatnost, zodpovědnost, týmový hráč

Nabízíme

* finanční ohodnocení cca 30 - 35tis. Kč

* práce v zahraničí výrobní společnosti, dynamický mladý kolektiv

* zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvky na sport, závodní stravování

Náplň práce

* účtování a kontrola přijatých faktur - materiálové, režijní faktury (včetně zálohových faktur a dobropisů)

* příprava reportů/analýz režijních nákladů

* závěrkové operace

* příprava podkladů pro auditory

* související administrativa

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková   777 136 052