Hlavní účetní ve významné výrobní společnosti - Jste to Vy? Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pojďme se podívat na pozici Hlavní účetní, která na Vás, jako nová výzva, čeká.
S mým klientem hledáme právě Vás!
Za Vaše zkušenosti na pozici Hlavní účetní, která je leaderem svého týmu, ve výrobní společnosti, nabízíme fajn kolektiv a pozici ve stabilní společnosti mezinárodního významu.

Na pozici se můžete těšit na:
   •  Vedení a managování týmu zkušených finančních i mzdových účetních
   •  Vedení hlavní knihy, dohled nad měsíční i roční závěrkou
   •  Komunikaci s externím auditem, daňovými poradci s širokými zkušenostmi z finančního světa
   •  Denní kontakt s vedením společnosti a možnost ovlivňovat chod společnosti, ve spolupráci s finančním controllerem

Těšíme se až Vás poznáme, protože:
   •  Ve Vašem životopise najdeme několik let zkušeností (ideálně 5 let) na pozici Hlavní účetní a tím pádem nebudeme muset ověřovat znalost zákona o účetnictví a podvojného účetnictví
   •  Závěrkové práce jsou pro Vás snadnou prací
   •  Máte analytické myšlení
   •  Rád/a vedete a motivujte svůj tým, který se na Vás může spolehnout
   •  A v neposlední řadě máte znalost anglického, nebo německého jazyka, abyste si mohli s vedením společnosti popovídat

Mimo zajímavé finanční ohodnocení Vám klient nabízí:
   •  prostředí neustále se rozvíjející mezinárodní společnosti
   •  dovolenou 25 dní
   •  získáte samozřejmě balíček firemních benefitů jako jsou body v Kafetérii, stravenky, občerstvení na pracovišti
   •  První kolo pohovoru probíhá online, v dalším kole se v rámci možností rádi potkáme osobně.

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Sandra Kůtková