DevOps Engineer - super příležitost právě pro tebe Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Chceš se stát členem/členkou DevOps týmu úspěšné české firmy s mezinárodním přesahem v oblasti mining poolu?

Na čem spolu budeme pracovat?
   •  Vývoj automaticky se škálovacích řešení
   •  Implementace procesu kontinuálního nasazování aplikací v našem testovacím či předprodukčním prostředí
   •  Zvyšovat celkovou úroveň automatizace
   •  Analyzovat a zajistit spolehlivý chod naší lokální infrastruktury

Jsi správným kandidátem:
   •  Výtečnou znalost správy linuxových systémů
   •  Dobře znát Python a Puppet
   •  Umět skvěle pracovat v týmu i samostatně
   •  Schopnost zvládat více věcí najednou a prioritizovat
   •  Nebát se nést za svoji práci odpovědnost
   •  Schopnost pracovat v klidu i pod tlakem
   •  Chápeš širší kontext celého projektu

Jsi supersprávným kandidátem:
   •  Znáš technologie jako Git, Quagga, Docker, Kubernetes/RancherOS, libvirt, kvm, Ceph, Nginx nebo Zabbix, Kafka, Consul, Prometheus, Cloudové technologie

Jsme supersprávnou společností:
   •  Lukrativní finanční ohodnocení
   •  Fulltime pozici s flexibilní pracovní dobou - po zapracování i remote
   •  Zajímavé benefity, které rádi představíme

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Sandra Kůtková