Technik - specialista zákaznické podpory prodeje systémů EZS, EVS, EPS, CCTV,… Hradec Králové

Plat: 35.000 - 45.000 Kč (i více, dle zkušeností)
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Pardubický
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Baví Vás slaboproudá technika a elektronika?
Umíte poradit jako technik?
Hledáme zkušeného technika se zkušenostmi v oblasti technické podpory produktů.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického zaměření,
- očekáváme zkušenosti s instalací systémů EZS, EPS, CCTV, zájem o techniku, elektroniku,
- znalost technické AJ vítána,
- znalosti a zkušenosti v oblasti systémů EZS, EPS, CCTV výhodou,
- technické znalosti a zkušenosti především v oblasti IP technologie,
- komunikační schopnosti pro jednání s odběrateli a dodavateli,
- spolehlivost, samostatnost, přesnost, odpovědnost,
- dobrá znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook ,Internet),
- loajalita a chuť se neustále rozvíjet a zdokonalovat,
- diskrétnost a ochrana informací,
- příjemné jednání a vystupování,
- ŘP skupina: B,
- práce na PC: MS Office, internet, mail

Nabízíme

Nabízíme:
- práci v čistém prostředí nové kanceláře v Hradci Králové,
- příležitost pro osobní zdokonalování a rozvoj,,
- předpoklad služebního postupu,,
- lidský přístup k řešení vzniklých problémů,,
- motivační odměny závislé na pracovním výkonu a obratu firmy,,
- pracovní doba dle domluvy (předpoklad 8 - 16:30 hod),,
- možnost proplácení příspěvku na dojíždění do zaměstnání,
- služební telefon, po zapracování možnost služebního automobilu,,
- rozpětí mzdy: 35.000 - 45.000 Kč ( i více, dle zkušeností),
- mzdové podmínky: základní mzda + motivační složky dle výsledků práce,
- nástup: dle dohody ihned.

Náplň práce

Náplň práce - popis pracovních činností:
- technická podpora prodeje komponent systémů - převážně telefonická komunikace s odběrateli,
- velmi široké portfolio systémů od různých výrobců,
- hledání a navrhování různých technických variant řešení,
- tvorba nabídek systémových řešení a následná konzultace s klientem,
- testování technických novinek, tvorba odborné dokumentace,
- telefonický a mailový kontakt s odběrateli i dodavateli,
- občasný výjezd na služební cestu.

PROFI-MEN, s.r.o.

500 03 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimír Pozdníček   495 512 582