Specialista zákaznického servisu se švýcarskou NJ a AJ - Praha 4

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Nemáte problém domluvit se ŠVÝCARSKOU němčinou?
Chcete se neustále v jazycích zlepšovat?
Baví Vás komunikace se zákazníky?
Pak mi pošlete mi Váš životopis!

Co bude náplní Vaší práce?

   •  Komunikace se současnými zákazníky a jejich podpora
   •  Příprava nabídek a objednávek
   •  Práce s interní databází – CRM
   •  Úzká spolupráce s oddělením logistiky

Co byste měl/a splňovat?

   •  Zkušenost na podobné pozici – zákaznický servis, logistika, obchod
   •  NJ (Swiss German) a AJ na velmi dobré úrovni – budete využívat oba jazyky
   •  Zákaznicky orientovanou osobnost

Co Vám na pozici nabízíme?

   •  Zázemí mezinárodní rostoucí společnosti
   •  Motivující mzdové ohodnocení
   •  Vzdělávání a možnost personálního růstu
   •  Balíček benefitů - Multisport karta, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, sick days atd.

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Pavla Horáčková