Ergoterapeut/ka Žatec

Inzerát z úřadu práce (20579840780)
Plat: 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: náměstí Svobody, Žatec, Ústecký
Aktualizováno před 9 dny

Společnost Žatecký spolek Handicap, z.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ergoterapeut/ka.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Žatecký spolek Handicap zs. Nám. Svobody 150 Žatec
NUTNOST - VŠ vzdělání, znalost MS Office a práce s internetem. Spolehlivost, flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, schopnost pracovat v týmu, kladný a empatický přístup k lidem, morální bezúhonnost, ochota k dalšímu vzdělávání, znalost práce s klienty a individuálními plány.
Aktivní řidič, ŘP - skupiny B.
INFORMACE: Termín výběrového řízení bude sdělen zájemcům vybraným na základě životopisu na kontakt v něm uvedený. Na nekompletní přihlášky nebudeme reagovat. Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoliv zrušit nebo přerušit.
kontakt: 474770662 od 8,00 do 16,00 hod, handicap-zatec@seznam.cz, osobně na uvedené adrese

Našli jsme podobné nabídky práce

Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - Žatec

Požadujeme • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou • chuť do práce • nezaučené zaučíme Nabízíme • pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky •...
Aktualizováno před 2 dny

Žatec
18 500-21 500Kč/měsíc,115 Kč/h

Operátor call centra

Požadujeme • velmi dobré komunikační dovednosti, hlasový projev bez vady řeči • schopnost a ochota učit se novým věcem • odvahu, spolehlivost, loajalitu • chuť dále se vzdělávat a zdokonalovat • základní znalost práce na PC • smysl pro...
Aktualizováno před 5 dny

Louny
20000 - 50000 Kč za měsíc

Operátor výroby se skvělým ubytováním

Požadujeme Hledáš jednoduchou práci? Už tě nebaví sedět doma? Máme pro tebe jedinečnou příležitost ! Staneš se operátor výroby v automotive a hlavně ve stabilní společnosti, která si tě bude vážit a bude se ti snažit kdykoliv pomoci. ...

Louny
20000 - 26000 Kč za měsíc

Žatecký spolek Handicap, z.s.

Kontaktní osoba:
Hana Babulíková   474770662