Montér / zámečník pro zakázky na Moravě Ostrava

Plat: 20000 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme spolehlivé, samostatné a manuálně zručné kolegy, kteří nám pomohou na stavbách VN a VNN při montáži, demontáži a seřizování elektro zařízení.

U nás najdete:

- jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti
- pravidelnou mzdu
- 5 týdnů dovolené, sick days
- stravenky
- příspěvek na pojištění atd. (https://www.eltodo.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/)

U nás se setkáte s běžnou zámečnickou činností na stavbách VN a VNN jako je:
- ruční opracování součástí pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním
- opravy poškozených míst zavařením, vyrovnáním a broušením
- sestavování a svařování částí konstrukcí s využitím ručních strojů a nářadí
- demontáž, montáž a oprava výměnným způsobem

Pro vykonávání této práce potřebujete:
- vzdělání nebo praxi v oboru
- znalost seřizování a ovládání konvenčních obráběcích strojů
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav umožňující práci s těžšími břemeny
- ŘP sk. B (pracoviště Praha a Středočeský kraj nebo Morava)

Pokud jste šikovný, manuálně zručný a rád za sebou vidíte kus práce, pak hledáme právě VÁS!  Pošlete mi svůj životopis a já se vám ozvu ohledně dalšího postupu, popř. domluvím schůzku s vedoucím, aby vše představil a ukázal!

ELTODO, a.s.

142 01 Praha 4
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227