Nákupčí - elektronika Říčany

Lokalita pracoviště: Říčany, Středočeský
Aktualizováno před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco, kancelářské techniky atd., hledáme do centrály se sídlem Praha Říčany vhodného kandidáta na pozici Nákupčí.

Náplň práce:

• Zodpovědnost za produktové portfolio
• Reakce produktového portfolia na změny v závislosti na monitorování trhu
• Nákup produktů a vyjednávání o cenách s dodavateli
• Spolupráce s marketingovým oddělením
• Vyhodnocování prodeje, reporting
• Distribuce zboží obchodním partnerům

Požadavky:

• Praxe v oblasti nákupu
• Výhodou jsou zkušenosti s nákupem elektroniky
• Schopnost orientace na trhu
• Vynikající komunikační dovednosti
• Zkušenosti s prací v Excelu
• Proaktivita a časová flexibilita
• Anglický jazyk

Nabízíme:

• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti

* Možnost kompletně budovat produktovou řadu a distribuovat ji do evropských domácností
• Různorodou práci a motivující práci s prokazatelnými výsledky
• Zajímavé platové ohodnocení platové ohodnocení
• Firemní benefity
• Lokalita pracoviště – Říčany u Prahy

JOBSTART s.r.o.

110 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní osoba:
Barbora Strejčková   602 234 660